Stager (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Created
uk: Створено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Exists
uk: Існує

en: Found
uk: Знайдено

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є каталогом або недоступний для читання вебсервером.
