Stager (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Operations
fa: عملیات

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Exists
fa: وجود دارد
