Stager (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Exists
hr: Postoji
