Stager (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Not found
hu: Nem található

en: Exists
hu: Létezik

en: Found
hu: Találat

en: %p is not writeable by the webserver.
hu: %p nem írható a webkiszolgáló számára.

en: An unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
hu: %p nem könyvtár vagy nem olvasható a webkiszolgáló számára.
