Stager (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Created
jv: Digawé

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Exists
jv: Ana
