Stager (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Created
pl: Utworzono

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Exists
pl: Istnieje

en: Found
pl: Znaleziono

en: %p is not writeable by the webserver.
pl: %p nie ma praw do zapisu przez serwer internetowy.

en: An unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
pl: Wystąpił nieznany błąd w trakcie próby weryfikacji, czy %p jest katalogiem i ma prawa zapisu.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
pl: %p nie jest katalogiem lub brak mu praw do odczytu przez serwer internetowy.
