Stager (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Operations
fr: Actions

en: Created
fr: Créé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Exists
fr: Présent

en: Found
fr: Trouvé

en: %p is not writeable by the webserver.
fr: %p n'est pas accessible en écriture par le serveur web.

en: An unknown error occured.
fr: Une erreur inconnue s'est produite.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
fr: Une erreur inconnue s'est produite lors de la vérification que %p est un répertoire et est accessible en écriture.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
fr: %p n'est pas un répertoire ou n'est pas lisible par le serveur web.
