Stager (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Created
hi: निर्मित

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Exists
hi: मौजूद

en: Found
hi: मिला
