Stager (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Created
it: Creato

en: Not found
it: Non trovato

en: Exists
it: Esiste

en: Found
it: Trovato
