Stager (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Created
ro: Creat

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Exists
ro: Există

en: Found
ro: Găsite
