Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Language
cs: Jazyk

en: - None -
cs: - Nic -

en: People
cs: Uživatelé

en: Mapping
cs: Mapování

en: %field field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.
