Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Entity
el: Οντότητα

en: People
el: Χρήστες

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: %field field is required.
el: Το πεδίο %field είναι απαραίτητο.
