Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Language
et: Keel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Entity
et: Olem

en: People
et: Kasutajad

en: Mapping
et: Kaardistamine
