Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Entity
eu: Entitatea

en: People
eu: Erabiltzaileak
