Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Language
fr: Langue

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Entity
fr: Entité

en: People
fr: Personnes

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Organizations
fr: Organisations

en: %field field is required.
fr: Le champ %field est requis.
