Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Language
gl: Idioma

en: - None -
gl: - Ningún -

en: People
gl: Persoas

en: Mapping
gl: Mapeo

en: %field field is required.
gl: O campo %field é necesario.
