Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Language
he: שפה

en: - None -
he: - ללא -

en: Entity
he: יישות

en: People
he: משתמשים

en: Mapping
he: מיפוי
