Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Language
hr: Jezik

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: People
hr: Korisnici

en: Mapping
hr: Mapiranje
