Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Language
hu: Nyelv

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Entity
hu: Entitás

en: People
hu: Emberek

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: %field field is required.
hu: %field mezőt ki kell tölteni.

en: Places
hu: Helyek
