Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Language
lv: Valoda

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Entity
lv: Entītija

en: People
lv: Cilvēki

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: %field field is required.
lv: %field lauks ir obligāts.
