Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language
nl: Taal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Entity
nl: Entiteit

en: People
nl: Personen

en: Mapping
nl: Verwijzing

en: Organizations
nl: Organisaties

en: %field field is required.
nl: Het veld %field is verplicht.

en: Places
nl: Plaatsen
