Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Entity
oc: Entitat

en: People
oc: Personas

en: Organizations
oc: Organisations

en: Places
oc: Plaças
