Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Language
pl: Język

en: - None -
pl: - Brak -

en: Entity
pl: Encja

en: People
pl: Ludzie

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Organizations
pl: Organizacje

en: %field field is required.
pl: Pole %field jest wymagane.

en: Places
pl: Miejsca
