Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Language
fa: زبان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Entity
fa: عنصر

en: People
fa: افراد

en: Mapping
fa: نگاشت
