Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Language
ru: Язык

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Entity
ru: Сущность

en: People
ru: Пользователи

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Organizations
ru: Организации

en: %field field is required.
ru: Необходимо заполнить поле %field.

en: Places
ru: Места
