Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Language
tr: Dil

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Entity
tr: Nesne

en: People
tr: Kişiler

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: %field field is required.
tr: %field alanı zorunludur.
