Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Language
uk: Мова

en: - None -
uk: - Немає -

en: Entity
uk: Сутність

en: People
uk: Люди

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Organizations
uk: Організації

en: %field field is required.
uk: Необхідно вказати %field.

en: Places
uk: Місця
