Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: - None -
vi: - Không -

en: People
vi: Mọi người

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: %field field is required.
vi: Trường %field là bắt buộc.

en: Places
vi: Nơi
