Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Language
cy: Iaith

en: - None -
cy: - Dim -

en: People
cy: Pobl

en: %field field is required.
cy: Maes %field yn ofynnol.
