Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Language
eo: Lingvo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: People
eo: Uzantoj

en: Mapping
eo: Mapigo
