Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Language
es: Idioma

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Entity
es: Entidad

en: People
es: Usuarios

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Organizations
es: Organizaciones

en: %field field is required.
es: El campo %field es obligatorio.

en: Places
es: Lugares
