Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Language
hi: भाषा

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Entity
hi: इकाई

en: People
hi: कर्मचारी

en: Mapping
hi: मानचित्रण
