Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Language
ja: 言語

en: - None -
ja: - なし -

en: Entity
ja: エンティティ

en: People
ja: ユーザー

en: Mapping
ja: マッピング

en: %field field is required.
ja: %field フィールドには必ず入力してください。
