Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Language
mr: भाषा

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: People
mr: लोक

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
