Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Language
pt: Idioma

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Entity
pt: Entidade

en: People
pt: Pessoas

en: Mapping
pt: Mapeamento

en: %field field is required.
pt: O campo "%field" é obrigatório.
