Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Language
ro: Limba

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Entity
ro: Entitate

en: People
ro: Persoane

en: Mapping
ro: Mapare
