Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Language
af: Taal

en: - None -
af: - Geen -

en: People
af: Mense

en: %field field is required.
af: !field veld is verpligtend.
