Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Entity
ar: الكيان

en: People
ar: الأشخاص

en: Mapping
ar: إقران
