Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Language
be: Мова

en: - None -
be: - Нічога -

en: Entity
be: Сутнасць

en: People
be: Карыстальнікі
