Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
