Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: Entity
ca: Entitat

en: People
ca: Gent

en: Mapping
ca: Associacions

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Places
ca: Llocs
