Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Language
da: Sprog

en: - None -
da: - Ingen -

en: People
da: Personer

en: Mapping
da: Kobling

en: Organizations
da: Organisationer

en: %field field is required.
da: Feltet %field er påkrævet.

en: Places
da: Steder
