Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Entity
fi: Entiteetti

en: People
fi: Käyttäjät

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: %field field is required.
fi: %field-kenttä on pakollinen.
