Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Language
id: Bahasa

en: - None -
id: - Tiada -

en: Entity
id: Entitas

en: People
id: Orang

en: Mapping
id: Pemetaan
