Stanbol Enhancer (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Language
it: Lingua

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Entity
it: Entità

en: People
it: Persone

en: Mapping
it: Mappatura

en: %field field is required.
it: Il campo %field è obbligatorio.
