Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Language
lt: Kalba

en: - None -
lt: - Joks -

en: Entity
lt: Esybė

en: People
lt: Žmonės

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.
