Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Language
sk: Jazyk

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Entity
sk: Entita

en: People
sk: Používatelia

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: %field field is required.
sk: Pole %field je povinné.
