Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Language
sv: Språk

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Entity
sv: Objekt

en: People
sv: Personer

en: Mapping
sv: Mappning

en: Organizations
sv: Organisationer

en: %field field is required.
sv: Fältet %field är obligatoriskt.
