Stanbol Enhancer (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Language
ta: மொழி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Entity
ta: உருப்படி

en: People
ta: நபர்கள்

en: Mapping
ta: பொருத்தல்
