Stanley Administration Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Comments
be: Каментары

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Help
be: Дапамога

en: Update
be: Абнавіць

en: Add
be: Дадаць

en: Create
be: Стварыць

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: Add another item
be: Дадаць іншы элемент

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Restore
be: Аднавіць

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Update style
be: Абнавіць стыль

en: Add effect
be: Дадаць эфект
